saataisko ystävärinki kokoon satakunnasta?
kyläiltäs niinku toistemme luona vuorotellen;ei mitään sen ihmeellisempää.itse asustelen liki poria ja kotona hääräilen 1,5v muksun kanssa.kevät innostaa keksimään just kaikkea tämmöstä..odotellessa hiekkalaatikon sulamista..
Kommentit (15)
ja kenes luona seuraavax kyläiltäs ja millo?!kiitos heille jotka kyläili meillä eilen.oli kiva juttu!
pinomäen suuntaan..euromarketista raumantietä..
Tervetuloa..vähän hiljasta on mutta eiköhän se tästä..
Hauska tutustua ja kiva,että joku ilmottautuu mukaan..kerroppas lisää..
tyttö 1,4 v, itse osa-aika työssä, mutta kesäkuusta täysin työttömänä, joten ois kiva nähä, tavata, ollaan meri-porin suunnalta
onnistuiskohan tuo kyläily meillepäin huhtikuussa?!ketkä kaikki olis tulossa?!!
Eli itse olen vm-82 ja kotona neidin 02/05 kanssa.
Asutaan Ulvilassa, tosi lähellä Nakkilan rajaa!!!
oon porista ja pojat ois vm. 04 ja 05..
laittakaa meiliä ja kertokaa vaikka 3 sopivinta arkipäivää/mahdollista kellonaikaa millon voitas kokoontua pääsiäisen jälkeen(niin ei tuu niin äkkiä!?)mulle itselle vois parhaiten sopia 18,19,21,24.4 tai 2.5...
tässä nyt muutama vaihtoehto;saa toki ehdotella omia..ollaan aamuvirkkujakin!!!
ja osote minne voi innokkaat kokoontujat laittaa postia ooon..
nannymcphee@jihaa.zzn.com
Muakin vois kiinnostaa.... Ollaan kyllä Raumalta, mut kyllähän noi autot kulkee!! Poika on nyt 10kk... eli syntynyt 3.6.2005
Oisin kanssa kiinnotunut tapamisesta! Ite olen kohta 23v. ja tyttö täyttää tässä kuussa 2v. ja poika on reilu 3viikkonen.
...ja vielä piti kertoa että asustellaan meri-porissa!
Hei,mama84,maagi,labyrantti,maitohamsteri,girl,jimpura,lottis04 ja muut tapaamisesta innostuneet lukijat;ajattelin ehdottaa ensimmäiseksi tapaamispäiväksi tiistaita 2.5 klo:13(osoitteen saatte sähköpostitse)ja jos et pääse niin yritetään uudestaan mahdollisella toisella tapaamisella..laitat vaan meiliä niin tiedän ketkä ovat " oikeasti" kiinnostuneita..pienemmälläkin kokoonpanolla saadaan mukavasti alkuun tämä ystävärinki..yhteyksiin ja tapaamisiin siis!
kuuluttaisin Jimpuraa,girliä,labyranttia,lottis04 ja muita kiinnostuneita ilmottautumaan ensiviikon tapaamisesta(ti 2.5 klo.13)onko muita vielä tulossa?!
Tänäänkö meilläkö klo 13?!