Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Miten olette juhlistaneet hääpäivää?

Vierailija
06.03.2006 |

Olis mahdollisuus mennä jonnekin pariksi, kolmeksi päiväksi, mutta minne? Risteilyt ei ainakaan innosta..

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
06.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

...vietetään aina hääpäivää hotellissa- yleensä SAS Plaza tai Simonkenttä Helsingissä, Plazassa vietimme hääyömmekin aikanaan.

Lapsi on hoidossa, minä käyn ehkä kampaajalla tai hieronnassa, mieskin saattaa rentoutua hierontapöydällä, yhdessä pistäydytään hotellin punttiksella, käydään leffassa ja syömässä ja sit tietty vietetään laatuaikaa hotellihuoneessa:o)

Kärryillä huoneeseen tuotava aamiainen on ihan taivaallinen,suosittelen...

Vierailija
2/2 |
06.03.2006 |
Näytä aiemmat lainaukset

mentäis johonkin kylpylään:) me saatiin kavereilta häälahjaksi lahjakortti naantalin kylpylään,ja oltiinkin siellä rentoutumassa heti häiden jälkeisellä viikolla viime kesänä... ajateltiin,että otettais siitä semmonen perinne:) lapsia meillä ei vielä ole,eikä ainakaan ensimmäiseen hääpäivään enää ehdikään,muuta kuin korkeintaan masuun, joten ei vielä olisi sitä lastenhoitoprobleemaakaan:)

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kaksi yhdeksän