Puserra, imaise, puserra, imaise..Geishakuulista (Smartballs), näinkö se tehään?
Alkuun pidin smartballseja (niitä jumalattoman isoja kaksoispalloja) vaan syvällä sisällä. Tai pysyivät siellä ihan pitämättäkin hyvinkin päivän.
Nyt kokeilin, että työnnän smartballsit vain sen verran sisään, että pysyvät ja aloin "pusertamaan" niitä ulos ja sitten ennen ulosluikahtamista imaisin ne lihaksilla sisään.
Kumpi näistä nyt on se oikea tapa?
Netistä kun katsoo, niin yleisesti sanotaan, että ballsit voi vaikka unohtaa sisään ja tekevät siellä tehtävänsä itsekseen mutta toisaalta tuntuu että mikään keilapallo tuolla ei voi ilman lihastyötä toimia..
Mutta mietin toisaalta myös sitä, mitä nuo hehtaarikuulat tekevät juuri tuolle emättimen suulle? Isot kuulat siinä luulisi että venyttävät sitä suuaukkoa entisestään, se kuitenkin kun on se värkin kirein paikka niin ei huvittaisi sitäkin väljentää näillä..
Kokemuksia ja neuvoja!
Ja mieluummin sellainen joka on näillä saanut värkkinsä kuntoon, eli jolla omakohtaista kokemusta on.
t. ap