Väsyneet Madeleine ja Chris Sohossa
http://kuvakauppa.lehtikuva.fi/edoris?tem=www_gallery_f&id=7aa7d6256723…
Kumpikin näyttää siltä, kuin olisivat juhlineet koko yön eikä nukkuneet yhtään.
Kommentit (13)
Voisko vaikka Perähikiän kunnanjohtaja soittaa Victorialle, että tulkaa käymään me maksetaan?
Tuntui kaikkea muuta kuin sympaattiselta ja herttaiselta pariskunnalta.
Mutta ihailen kovasti Madden hiuksia ja myönnän, että pidän hänestä huomattavasti enemmän farkuissa ja vähässä meikissä kuin turkisjakuissa täydessä tällingissä. Tällingissä Madde näyttää aina siltä pikkusiskolta, joka epätoivoisesti huutaa, että katsokaa minua, minä olen tärkeä! Vähempi tekee hänestä luonnollisen ja näyttää, että hänessä on ihan aitoakin kauneutta, jos vain joskus uskaltaisi sen näyttää.
Niin kuin me kaikki, hekin pyrkivät tekemään työnsä mahdollisimman hyvin. Niinpä he hovitoimittajien mukaan lukevat mahdollisimman paljon tulevista vierailukohteistaan etukäteen, mm. Daniel luki USA:n matkastaan jo 1,5 kuukautta ennen Turun matkallaan lentokoneessa.
Victoria ja Daniel ovat ihan vilpittömästi kiinnostuneet erilaisista ihmisistä, paikoista ja asioista, joita heille esitellään. Erityisesti heitä kiinnostavat lapset ja nuoret, syrjäytyneet ihmiset. Danielia kiinnostaa ihmisten hyvinvointi ja terveys, Victoriaa ilmastonmuutos. Victorialla on oma hyväntekeväisyysjärjestö Victoria Fund, ja pari perusti ennen häitään säätiön Kronprinsessparets bröllopsstiftelse, jonka tavoitteena on edistää terveyttä sekä nuorison syrjäytymistä.
Minä en yhtään ihmettele, että Victoria ja Daniel ovat kiinnostuneita vierailujensa kohteista, niin minäkin olisin, jos olisin kuninkaallinen. Olisi upeaa päästä tutustumaan niin erilaisiin asioihin ja kohteisiin.
Paras painua pehkuihin, koska ajatus ei enää kulje.
edistää nuorison syrjäytymistä *reps*
Paras painua pehkuihin, koska ajatus ei enää kulje.
niin perinjuurin pappa betalar-tytöltä. Ei mitään työtä, ei mitään sisältöä elämässään kuin bailaaminen ja "työskentely" äitinsä säätiössä, mitähän sekin duuni oikein pitää sisällään oikeasti, siis Madden osalta? Ja kuinka usein sinne toimistolle mennään. Ja kuinka usein jäädään menemättä.
Ei minusta, tyylikäs pariskunta ja Madeleinekin näyttää paljon parempivointiselta, kuin aiemmin.
jossa nousee autosta. Poikakaverinsa taas näyttää siltä, että terveellinen elämäntapa ei kuulu hänen harrastuksiinsa. Aivan järkyttävän näköinen tyyppi, mitähän Madde hänessä näkee.
Onkohan kokonaan oma?
Blondi ei ollut oma väri, eikä ole tämä nykyinenkään.
Länsinorlannissa.
http://myroyal-myroyals.blogspot.com/2011/11/princess-victoria-and-prin…