Minkä ikäinen teillä katsoo Bakugania ja Hannah Montanaa?
Meillä tokalle menevät kaksoset sanovat, että "kaikki" katsovat Bakugania ja Hannah Montanaa, ja joskus olemme mekin vilkaisseet yhdessä: aika räiskettä ja isojen tyttöjen juttuja.
Nyt kesällä näköjään molemmat ohjelmat tulevat arkiaamuisin, ja mietin, että uskaltaisko antaa katsoa. Pojalla on näitä Bakugan-leluja ja tytöllä HM-krääsää kyllä jo synttärilahjoina tulleita ainakin parilta vuodelta.
Minkä ikäiset teillä näitä katsoo?
Kommentit (5)
Bakugania eivät ole koskaan katsoneet. Pitävät kovasti Code Lyokosta ja Winxeistä.
Samanlaista räiskettä Bakugan on kuin muutkin nykypäivän ohjelmat; Winxit, Turtlesit, dinosaurKingit yms. Tosin ei meillä niitä joka päivä katsota.
Bakugan- lelut ovat hottista juuri 7-8v pojille.
tosin meidän 8v ei ole enää kovin kiinnostunut Bakuganista. Tykkää enemmän pelata futista, psistä ja muutenkin olla ulkona kuin leikkiä leluilla.
mutta ei Bakugania, katsoo Zack ja Codya ym Disneyn ohjelmia.
on katsonut Bakugania jo pidempään. Hannahia vasta viime aikoina kun ei ole pystynyt lukemaan tekstejä aiemmin.