Hah!! Läskirokote??
Sen verran voin valottaa tulevaisuutta, että saamme ehkä kokea yhden tai kaksi pandemiaa. Koska tämä viimeinen meni pipariksi, ihmiset maailmalla ovat todella raivoissaan (ei Suomessa missä usko systeemiin on vahva). Venäläiset ja eteenkään kiinalaiset eivät pidä moisesta. Kumpikin maa hallitsee bioteknologian, joten tarvittaessa molemmat voivat kehittää oman pandemiansa.Joka tapauksessa statiinirahastuksen jälkeen yhtiöt satsaavat rokotteisiin. Meille aletaan kaupata rokotteita jalkahiestä hilseeseen, kun kunnon tauteja ei enää löydy.
Lupaavin on läskirokote. Todellakin kehitteillä on rokote lihavuutta vastaan. On todettu, että virus voi aiheuttaa läskin lisääntymistä. Lupaavin on tavallinen flunssavirus (adenovirus-36), joka lisää rasvasolujen määrää:
www.usatoday.com
Meillähän on kiitos Puskan ja muiden vastaavien toimijoiden neuvojen ansiosta todellinen läskipandemia, joten piikkijonoon vain jokainen kynnelle kykenevä, ja loput tuodaan paareilla vaikka väkisin.
nosturilla ehkä...