Lue keskustelun säännöt.
Rasavil rukkaset (peukalopotit)
07.01.2010 |
Osaako kukaan sanoa, onko kyseisissä rukkasissa malli jotenkin muuttunut tai onko niitä aikaisemmin saanut eri mallisena? Nyt Rasavillin sivuilla on vain tuo peukalopotti- rukkanen ja meidän muksuilla on sellaiset. Eivät mielestäni ole ainakaan vielä (siis 2- vuotiailla) olleet kovinkaan hyvät. Malli on jotenkin liian väljä. Näin kuitenkin puolitutun muksulla jotkut Rasavi-kintaat, jotka olivat paljon "tyköistuvampaa" mallia.
Kommentit (2)
No näin on kyllä, mutta ne tutulla näkemäni olivat sellaiset mitkä näyttivät paljon "pysyvimmiltä". Luulen, että ostan jatkossa Jonathanin hanskoja, ovat olleet hyvänmalliset ja aika edullisetkin.
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
en osaa sanoa, mutta oon ollu kyllä tosi pettyny peukalopotti-hanskoihin. 2-vuotiaalla ei millään pysy se peukalo siellä omalla paikallaan, ihan sama kuin olisi sellaiset rukkaset joissa ei olisi peukalon paikkaa ollenkaan.