Juon itseni humalaan joka perjantai tai lauantai
Kommentit (11)
Pari vuotta sitten mäkin tein noin. Ei ollut edes mitään alko-ongelmaa, mutta huvitti vaan olla pienessä sievässä. Sit lopetin, kun aloin laihduttaa.
Mäkin olen harrastanut samaa. Mun mies kaljoittelee yleensä aina perjantaisin, niin ei sitä viitsi itsekään kuivin suin katsella... Niin ja se känninen viikonloppuseksi miehen kanssa on todella ihanaa, koska en saa orgasmia selvinpäin. Pikku huppelissa sensijaan. Ihanaa:DDD
Mä otan yleensä perjantaisin n. 4 olutta koko illan aikana. klo 18-22.
Rentoutuu lähinnä, mutta en sanoisi humalassa olevani. :) Se on sellainen tapa enkä siitä tunne huonoa omatuntoa.
Jos ihan oikeasti et haluaisi juoda, mutta juot silti, sinulla on ongelma. Mieti hiukan tilannettasi.
Mä otan yleensä pe la ja su täyslärvit. Maanantaiaamuna on vähän honteloo, mut onneksi ei ole niin tarkkaa töissä. Loppuviikko menee univajeesta kärsiessä ja sit taas sama rumba.
[quote author="Vierailija" time="13.04.2014 klo 18:19"]
Mä otan yleensä pe la ja su täyslärvit. Maanantaiaamuna on vähän honteloo, mut onneksi ei ole niin tarkkaa töissä. Loppuviikko menee univajeesta kärsiessä ja sit taas sama rumba.
[/quote]
Onko elämäntapasi mielestäsi kiva? Oletko onnellinen? Oletko tyytyväinen itseesi?
Elämäntapani on täydellinen. Täysillä eteenpäin ja nopea loppu, ei jää kitumaan.
Pelkäätkö tulevasi alkoholistiksi? Otatko pienet siivut myös viikolla?
Noh, joko otit ryypyn murheeseen?
[quote author="Vierailija" time="13.04.2014 klo 19:15"]
Noh, joko otit ryypyn murheeseen?
[/quote]
Onko tää seiskalle vai ap:lle? Seiska on ainakin jo ottanut useamman sormen leveydeltä siivuja. Ja kiihtyvä tahti jatkuu... (joskus viikollakin, ei aina).
Niin minäkin, korjailen vielä sunnuntai aamuisin muutamalla kaljalla. Yhtään rokolipäivää ei töistä ole.