Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Viking Grace onko joku käynyt? Ruoka kysymys?

Vierailija
18.06.2013 |

Löytyykö laivalta jotain kivaa tapas ruokapaikkaa ja onko hinnat kohtuulliset? Tai muuta snack tyyppistä ruokapaikkaa.

Onkohan lapsille jotain limu ranneketta näin kesäaikaan kuten joku kesä oli Helsingistä lähtevillä ruotsin laivoilla? Silloin kun rannekkeen osti niin lapsi sai juoda limua sillä samalla rannekkeella rannekkeen hinnalla koko reissun.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
20.06.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Mikä on ville viikinki ranneke?

Vierailija
2/5 |
20.06.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Haluaisin myös tietää tosta rannekkeesta. Onko se vain lapsille ja mitä se maksaa ja mitä sillä saa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
18.06.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Me syötiin mennessä Oscar a la cartessa. Ei se mikään halpa ollut, ihan normaalit ravintolahinnat, mutta mahtavat maisemat!

 

Frank's näytti enemmän sellaiselta pikaruokapaikalta. Ihan hyvännäköisiltä ne niiden ihmisten ruoat näytti, kun ohi käveli.

 

Oli siellä vielä sellainen karvalakkikahvila, josta saa sämpylöitä ja muusia + lihapulliakin.

 

Lasten limurannekkeista en osaa sanoa, kysy laivayhtiöltä.

Vierailija
4/5 |
18.06.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

ville viikinki ranneke on. ja on siellä ihan ok ruokapaikka, josta sai ottaa mitä halusi ja maksaa sitten painon mukaan. Kaffea ja teetä sai santsatakin.

Vierailija
5/5 |
18.06.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Se rafla mistä sai pitsaa ja hamppareita (?) oli ihan kiva ja pitsa hyvää :)

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: neljä kolme kahdeksan