0925127900 TAI 801 LOPPUINEN...
KUKA TIETÄÄ MINKÄ NUMERO???
SOITELLAAN PÄIVITTÄIN...OVATKO TOSIAAN LEHTIKAUPPIAITA VAI OLENKOHAN VOITTANUT JOTAIN,...
Kommentit (7)
Mä mietin kans aina et hei! olenkohan voittanut jotain, mikä harha! Kylhän ne sit postissa saattais tiedoks jos olisi voittanut jotain. IHAN VARMASTI LEHTIMYYJÄ!!!! ÄRRRRR
Samantyylisestä numerosta on ainakin minulle kaupattu milloin mitäkin. Ja ihan tiedoksi, että 16400 ilmoittaa, että hakemaasi numeroa ei löydy, kun lehtikauppiaita etsii.
Oletko jättänyt jotain korjattavaksi, tilannut matkan tms...
Pari kertaa olen vastannut ja joka kerta eri myyjä kauppaa samoja lehtiä ja vaikka sanon et ei kiinnosta niin jankkaa vaan. Ja parin päivän kuluttua soittaa uudestaan. Enää en vastaa.
Soitti usein ja kerran vastasin. Tuota ennen olin itse soittanut tohon nroon takas ja puhelinvastaaja kertoi, että olemme sanoma wsoy:n jotain jotain ja soitamme teille takaisin lähipäivinä tms.
syötä numero sinne