Tiedätkö mitä ex-poikaystävällesi nykyään kuuluu?
Kommentit (14)
Yksi on ihme kyllä perheenisä, toinen taas jatkaa elämäänsä täysin samalla tavalla kuin meidän seurustellessammekin (viinaa ja kaverit tärkeintä), kolmannesta en tiedä, taitaapi olla pöpilässä edelleen.
Koska otti yhteyttä, kun erosi. Kyseli, että mitäs mun elämään kuuluu ja lopetti " lirkuttelun" sen jälkeen, kun kerroin menneeni juuri naimisiin ja olevani raskaana:)
Eli on alle kouluikäisen viikonloppuisä ja näköjään vähän epätoivoinen:)
Tiedän vaimon ja lasten nimet, työpaikan ja kaupunginosan, jossa asuu.
En tiedä mitä hänelle oikeasti kuuluu.
Niin ja myös lapsemme sylikummi :)
ollaan vaihdettu kuulumiset. Jatkoi siitä, mihin silloin jäi. Muista lyhytaikaisista suhteista jostain tiedän jotain
Toisesta tuli erään bändin keulakuva vuosia myöhemmin, ja ainakin lehtijuttujen perusteella on ihan suhtkoht onnellinen (vaikka meidän yhteisinä aikoinamme halusikin lapsia).
Siitä toisesta tuli erään erittäin hyväpalkkaisen ammatin edustaja jolla on millä mällätä. En tiedä muuta, toivottavasti hänelläkin menee hyvin.
Työelämässä menee loistavasti, rakkaudessa ei.
siitä yhdestä jota syvästi rakastin teininä :) Löysin facebookista...
Itsekin ihmettelen, ennen aina halusin tietää.
mulla oli kaksi tärkeää poikaystävää ennen nykyistä miestäni.
Toisen tapasin piiitkän tauon jälkeen viime keväänä, oli ihanaa catch up.
Toista tapaamme vaimonsa ja perheensä kanssa säännöllisesti, olemme siis ns. perheystäviä.
Ihania miehiä molemmat :)
Lapseni isään en ole yhteydessä, mutta hänen toisen lapsensa äiti aina välillä kertoo jotain juttuja.
Ei ole naimisissa eikä lapsia ole, ei ollut ainakaan viime kuulemalla joskus viime kesänä. Ollaan yhteyksissä pari kertaa vuodessa.
yksi lapsi ja omakotitalo.