Onko yh lepakoita?
tai muuten vaan miestenvihaajia?
vai eikö miehet halua elättää toisten tenavia?
Kommentit (8)
ja " vahingossa" hankkiutuvat raskaaksi heille. Ukkomiehet kun pitävät suunsa kiinni, pelastakseen oman perheensä. Tiedän tapauksen jossa yh kiristää mieheltä isot rahat
ei teissä mitään outoa..tavallisia, kunnollisia ihmisiä? Just. Mitä on perhe? käyttekö töissä?
Kannattaisi ehkä opetella kirjoittamaan!
Mutta kyllä täällä varmasti yh-lepakoitakin pyörii, toivottavasti huomaavat tän aloituksen. :)
En seurustele, kun ei ole aikaa, eikä oikeastaan haluakaan ei miesten eikä naisten kanssa, satunnaista seksiä en kaipaa.
Tunne-elämäni on rikasta, minulla on yritys, ja teen töitä kotoa käsin.
Lapseni ovat tasapainoisia, kaksi vanhempaa ostivat oman asunnon ja asuvat vakituisessa parisuhteessa, itse asun lapseni ja koiran kanssa.
Lapseni käy hyvää koulua, itseasiassa suomen parhaimmaksikin mainittua koulua ekalla luokalla ja osaa puhua kahta kieltä sujuvasti. Itse olen yksinhuoltaja työläisäidin kasvatti, ainoa lapsi. Työlläni olen ansainnut tämän, mitä meillä on nyt.
Olen ihan tavallinen työssäkäyvä yh-heteronainen, jota aviomies petti toisen naisen kanssa ja ero tuli. Tämä ei kuitenkaan ole tehnyt minusta miestenvihaajaa, uskon löytäväni vielä uuden rakkauden jonakin päivänä. Kummallisia käsityksiä ihmisillä, koettakaapa vähän avartaa mieltänne. Yksinhuoltajuus voi johtua hyvin monista eri syistä.
Tykkäävät vaihtaa usein miestä, ei pääse kyllästyyn. Mietin vaan kuinka moni deittailee varattuja miehiä?