Annatko miehesi tökkiä kakkoseen ilman kortonkia?
Kommentit (10)
siis kakkoseen, ykköseen annan kyllä ;)
:D
Erittäin hyvin sanottu. Tiedän muuten tapauksia, joissa reikää vaihdettu sujuvasti lennosta. En tiedä muista, mutta itseäni asia yököttää jo ajatuksen tasolla. Ei ihme, että römpsät tulehtuvat toisilla niin " herkästi" , kun ei mitään käsitystä hygieniasta ja eri reikien eri bakteerikannoista.
Annan tökkiä ja vaikka sen jälkeen heti kohta ykköseenkin. Suihin en ota kakkosen jälkeen, mutta muuten pökkii mihin pökkii. Ei ole ollutkaan mitään tulehduksia alapäässä kuin 12v teininä viimeksi. Pesen kakkosta aika tiuhaan. Etoisi, jos tietäisin että mies pökkisi pesemättömään kakkoseen.
Nyt raskausaikana on tätä peppuseksiä harrastettu normaalia enemmän. Olen oppinut saamaan orgasmeja myös sieltä pepun puolelta.
Hyi s**tana että nolotti kun aamuöisen peppupanon jälkeen pieraisin aamupalapöydässä niin räpsähti ruskehtavaa spermaa pikkareihin.
Sinne suolen seinämiin se perma joskus sedimentoituu.
[quote author="Vierailija" time="20.10.2007 klo 00:39"]
Bakteerit ja kaikkea ei uskalla :-(
[/quote]
siinä sinulle ihmettelemistä!
Kyllä minuakin hävettäisi, jos pieraisisln ruokapöydässä.
Tai ihan paskomalla. Ei se kuule sinne jää!