Mitä tapahtui eilisessä Bachelorissa?
Meni lapsen iltatouhuissa ja iltasatua lukiessa aika, enkä muistanut laittaa tallennusta. Oli kai joku väliosa, jossa dumpatut naiset kertoi salaisuuksia. Oliko mitään kertomisen arvoista? Oliko se epätoivoinen lisääntymishaluinen naislääkäri mukana vai kerrattiinko vaan vanhaa?
Kommentit (6)
Kaikki muut naiset oli paikalla paitsi juuri tuo lisääntymishaluinen lääkäri. Naisten mielipide Moanasta oli muuttunut. Nyt he tykkäsivät hänestä kun ei enää tarvinnut olla mustasukkainen ja olivat nähneet Moanan pehmeän puolen. Susanin kimppuun hyökättiin heti aluksi. Eikä hän osannut itseään puolustaa. Jotkut naisista puolustivat Susania ja lopuksi Travis vakuutti Susanin vilpittömyydestä.
vähän tympeä olo, kun näytettiin pätkiä, joissa hän mollasi Moanaa.
Pudonneissa oli pari bitchiä, jotka auliisti haukkuivat jokaista puheeksi otettua kilpakumppaniaan. Yksi blondi (Jennifer?) haukkui kanadalaista pikku tytöksi. Hänestä näytettiin vähemmän mairittelevaa ininävalitusvikinä-kuvaa telttaretkeltä. ;-)
Haukkua toista keskenkasvuiseksi ja itse inisee " I hate bugs" ja kirkuu jollekin yöperhosellekin...
Vierailija:
Haukkua toista keskenkasvuiseksi ja itse inisee " I hate bugs" ja kirkuu jollekin yöperhosellekin...
Aivan. Ja tämä ötökkähysteerikko oli kaksi vuotta vanhempi sitä jota nimitti liian nuoreksi ja keskenkasvuiseksi.
alaisti jossain osassa Susanin tarkoitusperät ja puhui asiasta Travisille. Kaikki suurinpiirtein pitivät Susania valheellisena ja uskoivat hänen edistävän osallistumisellaan ainoastaan uraansa. Kihlaus oli ilmeisesti purkautunut myös urahaaveiden vuoksi.
Mä pidän Moanasta, on kaunis ja syvällinen nainen. Se toinen on periamerikkalainen lässyttäjä, mä en jotenkaan pidä siitä.