Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Tulin huijatuksi! Kissan piti olla meillä hoidossa pari viikkoa, mutta omistaja ei välitä hakea kissaansa takaisin. :(

Vierailija
15.08.2007 |

Olen niin vihainen!

En saa omistajaa kiinni puhelimitse. Hän asuu kaukana, joten ei ole niin vain lähteä roudaamaan kissaa takaisin kotiinsa.



Olen ihan korviani myöten täynnä tuota kissaa, se kusee ja paskoo minne haluaa ja ikävöi illat kotiinsa.

En voi edes uhata piikille viennillä, kun omistajaa ei saa tavoitettua mistään.

Viikon vielä kattelen tuota kissaa ja sitten se lähtee piikille, siitä olen varma! PRKL!

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
15.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

annat omistajan puhelinnumeron jne.. sano vaikka ettet voi pitää pidempään, kun olet itse lähdössä reissuun tjms. Pitäisi ottaa sinne menee paljon " hylättyjä" kissoja.

Vierailija
2/4 |
15.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

olet aikamoinen tollo. Vie se tosiaan eläinsuojeluyhdistykselle. On ihmisiä, jotka pitävät kissoista.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
15.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

2 vk hoito löytöeläimille, just aamuteeveessä juttu kesäkissoista. Viet jatkohoitoon ja pistät vaikka tekstarilla omistajaa.

Vierailija
4/4 |
15.08.2007 |
Näytä aiemmat lainaukset

etä lisäksi omistajalle tekstarina viestiä, että mihin kissa on viety...