Hienhaju paidoissa???!!!
Siis millä sen saa pois? Ei tarvi jotain paitaa pitää kun muutaman minuutin niin haisee hirveälle hielle,ei auta dödöt tähän. On pari takkiakin mihin tarttuu kun vaan pienen kävelylenkin tekee eikä hikoile,mutta tulee kuuma niin alkaa haisemaan... YÖK!
Nyt vinkkejä!
Kommentit (5)
Kuules urpo, vaihdan paidan kun lähden " ihmisten ilmoille" .Se haju on joissain tietyissa paidoissa ei kaikissa!
Mullakin on/oli yks ihan muuten mun lempipaita, mutta aina jos sitä piti villakangasbleiserin kanssa, alkoi ihan älyttömästi haista kainalot. Kumpikaan ei muuten lemunnut, jännä juttu. Eikä silloinkaan kun haisi, ollut mikään kummonen hiki.
on paita joka haisee puhtaanakin hielle. Auttaisko toi etikka sitten? Laitetaanko sitä huuhteluaineen tilalle ja miten paljon?
Mulla kans esim kylpytakki haisee vaikka ottaa suoraan koneesta sen.
Miten paljon etikkaa käytetään? Suhde?
Vaikka shampoolla jos ei saippua auta. Oksettaa pelkkä ajatus. Miten pystyt liikkumaan ihmisten ilmoilla?