Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

DVP eli tuplapano

Vierailija
04.11.2024 |

Onko kellään kokemusta. Kuulostaa näin miehenä hyvin kinkyltä, mutta toisaalta myös äärimmäisen kiihottavalta laueta toisen miehen kanssa samaan pesään.

Onko tosielämän kokemuksia? Miltä tämä tuplabookkaus tuntuu naisesta?

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
05.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei ole kokemusta naisesta, mutta minä timppa ja jockke lauettiin börjen peräloosteriin samaan aikaan. Oli kiihottavaa tuntea kun toisen kalu sykki ja pumppasi spermaa suoleen samaan aikaan kanssani.

Vierailija
2/2 |
05.11.2024 |
Näytä aiemmat lainaukset

On ja vaikeuksien kautta onnistui, liikeet hyvin pieniä, mutta tunne intensiivinen ja rietas. Sen verran olen bi ettei toinen mies haittaa, koihoittaa ennemminkin. Nainenkin sai orkun ja kahden miehen spermat sisälleen.

Muistan vielä, että oli mahtavaa tuntea naisen supistukset 2* orkku, miehen kovan sykkeen ja pehmenemisen ja sitten riitti ja lasti lähti.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän seitsemän yhdeksän