Lue keskustelun säännöt.
Nyt alkaa olla voimat lopussa. Oikeasti.
09.09.2008 |
Lapsen etäisän jatkuva vittuilu imee viimeisetkin mehut. Se on psykopaatti ja verhoaa kaikkein ilkeimmätkin temppunsa kauniiden sanojen taakse. Saa minut tolaltani ja pystyy sitten esittämään itse enkeliä viranomaisille; eihän HÄN olen hullu, vaan minä. Minun pitäisi hallita itseni, tiedän, mutta ne se teot on niin karmeita, etten pysty olemaan rauhallinen.
En jaksa enää. Vuosikausia tätä on jatkunut ja jatkuu niin kauan kuin se roikkuu meissä.
Kommentit (1)
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Tiedän myös tuollaisen 'minä häiriöisen', on oikeasti todella fiksu joten kykenee moniin uskomattomiin temppuihin ja tarinoihin, Ulospäin kun täydellinen ihminen, sharmikas, sanavalmis ja niin lämmin.. oikeasti hullu.
Saa kontaktitilanteissa aina edun itselleen.
Koita jaksaa. Dokumentoi kaikki yhteydenotot, kirjaa tapahtumat tarkkaan ylös. Koita saada lähestymiskielto ja yksinhuoltajuus.
Ota täydellinen etäisyys.