Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Jehovan todistajista eronneet parhaillaan Silminnäkijässä

Vierailija
16.09.2015 |

Vaikka ton touhun sekopäiseksi tiedänkin, niin aina vaan jaksaa hämmästyttää, miksi ihmeessä toi hihhulien aivopesu menee vuodesta toiseen läpi. Tai no meneehän se kun se jo vauvasta asti aloitetaan.Silminnäkijä siis parhaillaan ykkösellä.

Kommentit (3)

Vierailija
1/3 |
16.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

[quote author="Vierailija" time="16.09.2015 klo 22:32"]Vaikka ton touhun sekopäiseksi tiedänkin, niin aina vaan jaksaa hämmästyttää, miksi ihmeessä toi hihhulien aivopesu menee vuodesta toiseen läpi. Tai no meneehän se kun se jo vauvasta asti aloitetaan.Silminnäkijä siis parhaillaan ykkösellä.
[/quote][quote author="Vierailija" time="16.09.2015 klo 22:32"]Vaikka ton touhun sekopäiseksi tiedänkin, niin aina vaan jaksaa hämmästyttää, miksi ihmeessä toi hihhulien aivopesu menee vuodesta toiseen läpi. Tai no meneehän se kun se jo vauvasta asti aloitetaan.Silminnäkijä siis parhaillaan ykkösellä.
[/quote]
Todella karua kuunneltavaa. Ei voi kun kauhistellen ihmetellä, miten tuollainen puhtaan rikollinen aivopesu ja harmageddonilla pelottelu voi olla mahdollista vielä vuonna 2015 ja etenkin sivistysvaltiossa nimeltä Suomi???

2/3 |
16.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Jehovan todistajat pitäisi kieltää. Jos esimerkiksi kadulla jaettaisiin Jehovan todistajien materiaalia, poliisi voisi estää toiminnan.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/3 |
17.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Aila Ruoho on kirjoittanut uuden kirjan Vartiotornin varjossa. Siitä selviää miten kierosti ihmiset tuohon lahkoon manipuloidaan.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kaksi yhdeksän kolme