Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Kuntonyrkkeilystä tietävät/harrastavat

Vierailija
16.09.2015 |

Aloitan tänään kuntonyrkkeilyn. Millaiset vaatteet sielä pitää olla päällä? Pitääkö olla hyvä kunto?

Kommentit (4)

Vierailija
1/4 |
16.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Meillä pitää olla paljaat jalat. Mukavat liikuntavaatteet, ei esim. Collegehousuja koska hikoiluttaa paljon! Hiukset kiinni. Vesipullo mukaan.

Vierailija
2/4 |
16.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Tavalliset jumppavaatteet, lenkkarit ja hiukset kiinni. Kunto kasvaa kurssin myötä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/4 |
16.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Itse en tykkää sellaisesta paidasta jossa on löysät hihat kun ne hiertää kainaloista. Lisäksi kun alkaa hifistelemään niin pwhmeäpohjaiset kengät on parhaat. Minulla yleensä shortsit, hihaton toppi ja painitossut.

Vierailija
4/4 |
16.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Sellaiset vaatteet ettei haittaa niiden olevan läpimärät hiestä. Jos tisseillä on tapana heilua kuntoillessa, laita tukevat urheiluliivit. Kunto kohoaa ajan kanssa, lyöntitekniikkaa kun opetetaan, kuuntele ajatuksen kanssa niin et saa rannettasi poikki tai vähnintään murtumaa sinne.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kolme yksi