Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Eilen dpo 14 ja vaaleanruskeaa limaa kerran pyyhkiessä

Vierailija
15.09.2015 |

tämä siis eilen aamulla ja olin jo varma, että nyt ne menkat sitten alkaa, mutta ei ole VIELÄKÄÄN alkanut. Nyt siis dpo 15, joskus alkanut menkat vasta dpo 16, joten voivat vielä hyvin alkaa (nyt kp 26, ovis oli kp 11-12)

Mutta voikohan tuhrua tulla näin paljon ennen menkkoja? Yleensä jos on aamulla tullut niin iltaan mennessä alkanut menkat tai ihan viimeistään seuraavana aamuna. Tuo vaaleanruskea vuoto oli siis limaa jossa vanhaa verta ehkä se tippa mukana, sen jälkeen ei ole tullut enää mitään.

Mä oon täällä ihan jännän äärellä, että alkaako ne nyt vai ei, oviksestakin jo enemmän kuin 14vrk, en millään viitteis tehdä testiäkään vielä, koska kuitenkin näyttää JÄLLEEN KERRAN negaa.

Mielipiteitä, voisiko tarkoittaa raskautta? Ei oikein ole mitään oiretta, vatsassa tuntuu välillä kuin pientä menkkakipua (normaalisti ei ole ollenkaan kipuja menkkojen aikana)

Lämmöt edelleen koholla, mutta mulla laskeekin ne yleensä vasta menkkojen jälkeisenä päivänä

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
15.09.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Nostelen jos sais jotain kommenttia

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: viisi yksi yhdeksän