Poikani kaikki kaverit on tyttöjä
Hänellä on ehkä vain yksi miespuolinen kaveri. Pitääkö tästä ajatella jotain? Poika on 15. Näin on ollut oikeastaan aina.
Kommentit (26)
pitääkö siitä ajatella mitään erityistä? hyvä, että kavereita löytyy :) t. zombi
Homoilla on juurikin noin.
Tiedän useamman nuoren jolla tuollainen tilanne. Iso tyttölauma ympärillä ja kavereina.
Nuori ei välttämättä vielä itse tiedosta olevansa homo. Kellot kilkattaa muilla että toi on homo.
Älä huoli kyllä hän paikkansa tästä yhteiskunnasta löytää omana itsenään.
Mun 15v tytön kaikki kaverit on poikia lukuunottamatta yhtä tyttöä. Ei jaksa vaatteista,pojista ja meikeistä puhuvia tyttöjä ja niitä enimmäkseen tällä suunnalla on. Ei sukupuolella väliä.
Lähes kaikki miespuoleiset ystäväni, joilla on pelkkiä tyttöjä kavereinaan ovat joko homoja, bi-seksuaaleja tai muuten vaan "tyttömäisiä", jos niin voi sanoa. Sama pätee myös muihin tietämiini miehiin, joilla vain tyttökavereita. En sano, että aina olisi niin, mutta tietämissäni tapauksissa näin on. Ihan ala-asteelta tähän päivään asti.
Ei tarvitse. Meillä ollut ihan samoin ja ton heterompaa tuskin mistään löytyy. (nyt 18v)
No ei tosiaankaan tarvitse, tolla perusteella olisin itse lesbo ja poikani homo, mutta heteroja ollaan kyllä kumpainenkin.
B-rapun miehiä. Äkkiä eheytykseen!
No joo ei todellakaan kannata "leimata" heti homoksi, tiedän monta heteroa jolla enemmistö naispuolisia kavereita.
[quote author="Vierailija" time="22.03.2015 klo 18:53"]
B-rapun miehiä. Äkkiä eheytykseen!
[/quote]
hakeudu hoitoon. t. zombi
Ei Ei ja Ei! Oma poikani 14 v on tullut omien sanojensa mukaan aina paremmin juttuun tyttöjen kanssa. Tykkää esim sellaisista keskusteluista mitä tyttöjen kanssa voi käydä jne. On myös poikia kavereina, mutta läheisimmät on tyttöjä. On hyvin tunnetajuinen ja pohtiva nuori, mutta silti hyvin kaukana mistään homoilusta. Anteeksi tuo sana, mutta kun meillä ollut aina hänen kanssaan hyvin avoimet välit, myös tämän aiheen suhteen ja ollaan lähinnä huvittuneita koko kategorioimisesta pelkkien kavereiden perusteella. :D Tätä siis hänkin saanut kuulla. On aina tiennyt että esim homous olisi täysin hyväksyttyä meidän perheessä. Minusta on hienoa, että ystävyys perustuu johonkin muuhun, kun yhteiskunnan tai normien sanelemiin piilosääntöihin.
[quote author="Vierailija" time="22.03.2015 klo 18:29"]Mun 15v tytön kaikki kaverit on poikia lukuunottamatta yhtä tyttöä. Ei jaksa vaatteista,pojista ja meikeistä puhuvia tyttöjä ja niitä enimmäkseen tällä suunnalla on. Ei sukupuolella väliä.
[/quote]
mäki tiijän yhe sellase tai tiesin . Täst tytöst tuli bi tai lesbo . Alko pukeutuuki niiku jätkä ja muutamia vuosia myöhemmin se sit muuttu tytöks tyyliltään.
On se vähän outoa jos heterolla on enemmän kavereita vastakkaisesta sukupuolesta. Tytöt on tyttöjä ja pojat on poikia. Tytöt ja pojat voitaisiin laittaa eri luokilla 7-12 vuotiaina niin fokus pysyisi paremmin itse opiskelussa.
Se on homo. Ei siitä nykyään pitäisi mitään mieltä olla, mutta kannattaa kuitenkin lukea tuo AV-mammojen tilitys peränlöystymisestä ja miten miehet ovat niin homomaisia kun haluavat pyllyseksiä.
Panomies. Haaremi koko ajan ympärillä. Housuissa kolmas lahje, eikö olekin?
Poikasi voi olla persoonaltaan herkkä ja tunteikas. Minulla on miespuolinen heterokaveri kenellä on enimmäkseen naisia ystävävinä. Erittäin maanläheinen ja tunteikas henkilö.
Kyllä toi gay hommilta vaikuttaa...
B rapun sälli tai jumalaton panomies(kauhee kalu).
Gay