Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Japanissa miesten haluttomuus yleisempää

Vierailija
23.01.2015 |

http://m.iltasanomat.fi/seksi-parisuhde/art-1421733182882.html?pos=section

Pariskunnista 21%miiehistä ei jaksa harrastaa seksiä, 18% naisista samoin.

18% miehistä halut loppui lapsiin, 24% naisista koki ettei koe seksiä vaivan arvoiseksi.

Sinkkumiehistä löytyi myös paljon niitä joita ei kiinnosta seksi ollenkaan (haluttomia sinkkunaisia ei tainnut olla).

Japani on tekninen maa ja varmaan pornon kulutus aika suurta. Tämän vuoksi ei jakseta tehdä vaimon kanssa mitään. Onko tämä tulevaisuutta tännekin. Se siitä vaimon pihtaamisesta. Miehet taitavat aiheuttaa itselleen koko ajan pahempaa ongelmaa.

Kommentit (5)

Vierailija
1/5 |
23.01.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Naiset jotka eivät kokeneet seksiä vaivan arvoiseksi johtui varmaan miehistä jotka eivöt heitä jaksa tyydyttää vaan työnnetään pari kertaa ja se on siinä.

Vierailija
2/5 |
23.01.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Voi hyvinkin pitää paikkansa. Ollaankohan samassa tilanteessa täällä Suomessakin jossain vaiheessa?

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla
Vierailija
3/5 |
23.01.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Fb:ssä näin kuvan, jossa luki jotenkin näin(englanniksi tosin) "tyttöystävä käski minun kahlia hänet sänkyyn ja tekemään sitä mitä eniten haluan"...tämän jälkeen oli kuva sotapelistä.

Vierailija
4/5 |
23.01.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

odottakaapa niitä jaappanin seksirobotteja...

Vierailija
5/5 |
23.01.2015 |
Näytä aiemmat lainaukset

Japanilaisen miehen osa työelämässä voi olla aika rankka. Päivät venyvät pitkiksi ja pomo olettaa että mies osallistuu illanviettoihin ym. touhuun viikottain, joten kotona ollaan keskiyöllä- ja aamusta aikaisin herätään taas, mennään töihin jne.

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: seitsemän kuusi kahdeksan