Hyvät naurut sai taas ostos tv:stä!
ootteko nähny esim. ton table mate-mainoksen? Ei herran jestas.. Kehtaako kukaan myöntää että olis joskus tilannut jotain tvshopista? Olis mielenkiintoista tietää.. Mitä tilasit? Toimiko?
Kommentit (7)
Siis sen ihonhoitosarjan. Hyvä on ollut. Muuta en ole koskaan tilannut.
Ja sitten sen yhden kaljun äijän tekaistu krapula.. Kriäääääh :)
mutta en kuitenkaan ihan periaatteesta tilaa. esim. just se höyrypuhdistaja on käyny mielessä. tai sit toi magic bullet.. ap
Ei voinut kuin nauraa. Ei kyllä voi muuta sanoa kuin että ihmiset tekevät kyllä itselleen ongelmia aivan merkillisistä asioista. Ne " tavallisilla pöydillä et pysty tähän" -pätkät olivat huvittavia. :)
table mate on sellanen pikku pöytä, jota jenkit käyttää kun syö olohuoneessa. Siinä mainoksessa yks nainen selitti jotain et kun se joutu vuodelepoon niin se " ei tienny mitä tekis" mutta onneks table mate pelasti sen elämän..
Päädyin lopulta palauttamaan ne, koska niitä oli hankala käyttää ja ilma ei puristunut kunnolla ulos niistä. Sekin oli tyhmää, että setissä oli usemapi pieni pussi, joilla ei tehnyt paljoakaan ja vaan yksi sellainen isompi pussi. Tosin tämä seikka oli tiedossa jo tilattaessa.
Samoja pusseja myytiin sitten myöhemmin mm. Prismassa. En tiedä myydäänkö enää.
Haluaisin ihan hirveästi sen stepperin ja steamerin. Mutta en taida kuitenkaan ostaa.