Valehteluketju
Tulkaa tähän ketjuun liioittelemaan ja muuten vaan valehtelemaan kaikista mieleen juolahtavista asioista.
Kommentit (9)
Mulla on niin iso penis, että joudun kantamaan/työntämään sitä kottikärryllä jos kävelen jonnekin paikasta A paikkaan B.
En ole koskaan provosoitunut mistään typerästä AV-palstan aloituksesta. EN IKINÄ.
Joku päästi niin pitkän pierun, että se ylti kadun yli naapurin ikkunasta sisään ja haisi silti meilläkin.
Noin vuosi sitten facebookissa pyysi kaveriksi eräs amerikkalainen upseeri, joka oli afganistanissa työkomennuksella. Rakkaus leimahti meillä molemmilla, ja kuukausi sitten miehen komennus päättyi ja hän tuli tänne Suomeen minua tapaamaan. Olemme olleet erottamattomat siitä lähtien. Vietetään vielä joulu täällä ja sitten lennetään Amerikkaan, jossa menemme naimisiin ja elän rikkaana kotiäitinä kunhan lapsia siunaantuu. Ensimmäinen jo todennäköisesti tulossa <3
Vierailija kirjoitti:
Joku päästi niin pitkän pierun
Meilläpäin taas joku haistatti niin pitkän vit*n, että se ylti kadun yli naapurin ikkunasta sisään ja haisi silti meilläkin.
Mun tuleva mies on Afrikan prinssi ja saan puolet hänen omaisuudestaan jos annan hänelle ensin 10 000e joten aloin säästämään!! Saan sen puolet vaikka erottaisiin x)
En koskaan kirjoita vauva-palstalla mihinkään ketjuun