*Ihanaaaaaa*, enää 6vrk kun tämä mamma lähtee baanalle :)))
Edellinen kerta olis tossa 1½kk sitten ja oli niin ratkieriemukkaan hauskaa että kutina jäi eli uudelleen mentävä. Mut olihan tossa edell kertaa ennen n.5v taukokin.
Ihanaa laittautua, ihanaa nauttia alkoholia sopivasti, ihanaa juoruta kaverin kanssa ja ihanaa saada miesten huomiota,muidenkin kuin oman siis;))
Ainoo huono puoli on sit se univelka kun vasta 05 aikaan kotiutuu mutta pieni hinta se on kaikesta siitä hauskasta:D
Kommentit (3)
eikä kiinnosta se krapulakaan yhtään....
ja ilman siideriähän ei oo kivaa...
meillä onneksi mieheni ja lasteni isä herää aamulla niinkuin monasti vkonloppuisin eli saan nukkua. Viimeks ei kyllä krapulaa tullut liekö se syynä kun bailattiin kuitenkin noin 8h joten juomatkin ajoittui pitkähkölle aikavälille. Nyt tarkotus alottaa aiemmin lähtemälle terassille jo 19 aikaan:-)
Ap
tekisi ilmeisesti sinullekin aika gutaa ;DD
Ap