Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.
Tervetuloa lukemaan keskusteluja! Kommentointi on avoinna klo 7 - 23.

Kaikkein eniten kaipaan Reddia

Vierailija
06.04.2013 |

Sitte tv:tä, vietimme ikimuistoisen yön kumpikin omill asohvillamme fantasioiden ja onanoidesaame toisamme sohvalla netin välityksellä.

sen sijaan suhteeni taukoon ja makaroniin ovat aina ollet platoniset,

tosin  nyt ei puhuta käyteeenvedota

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
06.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Katso sinun vasen kätesi rakkaani,siellä,missä kaikki viivat on.Katso sormien ala ensimmäisen ison ja syvän viivan.Se on sydänviiva sen ala on toinen iso,syvä viiva,se on pää/äly viiva) . Katso missä sydänviiva alkaa,ihan vasemalle, sinne,missä on pikkurilli,ihan vasemalla.Pikkurillin ja sydän viivan valilla,ihan vasemalla puolella kätä, pitäisi olla pari kolme pientä,syvä tai ei niin syvä poikittaista viiva. Se alemmainen pikku poikittainen viiva ,sydänviivan yllä on ensimmäinen vakava ihastuminen.Se viiva vasta ikä 17-23v. Katso nyt pikkurillin ja sydänviivan keskella tai niiden valissa on viiva,se on nykyinen suhteesi.Se vasta ikä 26-35v. Se 26-35v,keskella oleva viiva,voitko katsoa miten se loppu. Loppuko se kuin esim.kuin harukka vai onko se ihan suora ja luopussa on ihan suora? Ja seuraavaksi katso pikkurillin ala,heti sen ala on pakko olla yksi,viimeinen viiva. Se viiva vasta ikä 43-55v.Miten se viiva loppu ja miten syvä se on? Ja onko sen viimeisen viivan ylä pieniä,lähes huomamatomia vertikaali viivoja? Lisäksi jos suoran pikkurillista laskeudu paljon voimakkaita vertikaali viivoja,se on se negativiisuus,josta kärsimme nyt. Ja lopuksi katso sydänviivan alla pää/äly viiva. Katso vasemella puolella älyviivan.Onko sen viivan päällä on "tähti"? Siis pääviivan päällä,vasemalla puolella, pienistä viivoista muodustunut tähti.

Vierailija
2/2 |
06.04.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Ei kun oikea käsi täytyy tutkia,ehdottamasti oikea! Vasen käsi on mitä annettu elämässä ja oikea käsi on se,mitä on/on tulossa elämässä.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla