Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

VIHAAN "miestäni"

Vierailija
06.07.2008 |

Kävin perjantai-iltana äidilläni hakemassa särkylääkettä ym.Sanoin että käyn äkkiä,no ok, 3 tuntia EI ole mikään äkkiä, nutta minkä teet kun ei ole autoa ja olen liikkeellä 2-vuotiian tytön kanssa

Kun siis tulimme kotiin, ukko oli ollut esikoisen kanssa kotona, ei siis päässyt kaverille (ei tietenkään ollut puhunut mitään kaverille menosta) tuli hirveet syyttelyt SUN PITI KÄYDÄ ÄKKIÄ ja äijä lähti kaverille.Eikä ole kauan.

No, meni vuorokausi,äijää ei näy.Puhelin kiinni. Läksimme eilen illalla 8 aikaan mummolaan,ja äijä oli sinä aikana tullut. Soitin puoli yhden maissa ja se oli TAAS häipyny...täällä kotona sit odotellaan kun herra ei jaksa tulla! Vittu mikä paskiainen!!

Kommentit (1)

Vierailija
1/1 |
06.07.2008 |
Näytä aiemmat lainaukset

olet miehesi kanssa? Listaa vaikka hyvät ja huonot puolet. Haluatko jatkaa edelleen samalla tavalla? Jos et, tee jotain.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän kaksi kahdeksan