Eiks Marien ja Marin pitäny lähtä samaan aikaan talosta?!
Kommentit (8)
Eikö se Marje ja Ani pitänyt olla kavereita? Koskas niillä on tulltu bänks? Onko mulla jäänyt jotain näkemättä.
Tosi hyvä vaan että tuollainen teennäinen ämmä lähti!
suunnattomasti sen Marin alaspäin viettävät suupielet. Se näyttää ihan vittuuntuneelta kauriilta
On kyllä kovin tyly ja ärsyttävä tapaus.
kuinka itse haluamalla halusi lähteä. Noinkohan on...
kuinka itse haluamalla halusi lähteä. Noinkohan on...
Ani muistakseni 183 tai 186, varmaan 186cm. Muista en tedä mutta eilusti yli 170 senttisiä on kaikki jotka nyt vielä talossa ovat. Mariem Daniela ja Marje olivat lyhyimmät.
tosta "mä halusinkin lähteä" selittelystä. Eikä kuulemma ollut sanonut suoraan haluavansa kotiin, mutta kaikki kuulemma ymmärsivät rivien välistä. Joopa joo, sut lähetettiin kotiin, deal with it.
Ne varmaan ovat Marin kanssa kuitenkin sopineet, että toinen saa sittenkin jäädä vaikka toinen lähtee, mutta sitä ei ole näytetty, kuten ei sitäkään, mihin Marjen ja Anin välit rikkoutuivat. Nelosen extravideoissa Marje syyttää yhtä tytöistä selkäänpuukottajaksi, tarkoittaa varmaan Ania. Onkohan noin?
Eikö se Marje ja Ani pitänyt olla kavereita? Koskas niillä on tulltu bänks? Onko mulla jäänyt jotain näkemättä.