Pakko kehuskella vähän: Sain eilen elämäni orgasmiryöpyn!! :)
Siis aivan uskomatonta.. Ensin sain yhden yhdynnässä, ja sitten sen jälkeen mies antoi käsin mulla vielä n.5-7 orgasmia (en pysynyt laskuissa mukana, kun pyörrytti..) En oikeesti uskonut että tuollaista on olemassa! :)
Niin, siis tällä viestillä ei ollut muuta tarkoitusta, kuin sanoa että WOW :)
Kommentit (13)
pidätkö muistivihkoa vieressä ja pistät kerrat ylös siihen. Vai miten pysyt laskuissa?
Kun saa orkkuja sarjana, niin siinä sitten vaan ynnäilee uuden ennätyksen toivossa. ;)
Micillähän on 17cm paksu kalu... aah!
Itse tosin en kykene laskemaan, montako saan, mutta useampi peräkkäin, silti. Ei mulla aivot pelaa siinä tilanteessa että voisin laskemaaan ruveta, mä vaan nautin ja annan mennä ;)
toisinaan ne orgasmit seuraavat toisiaan niin tiheään, että vaikea sanoa, ovatko ne yhtä pitkää ilotulitusta vaiko monta erillistä ;)
Etkö saa itsetyydytykselläkään orkkua aikaan? Onko miehesi/seksipartnerisi kokeillut useampia konsteja? Osaatko rentoutua ja olla ajattelematta sitä, että on " pakko saada orkku" , kun sekstailet? Itse en taatusti saa, jos ajatukset vähänkään harhailevat muihin asioihin.
Minä myös. Mukana oli hedelmiä ja kermavaahtoa, jalkojen ja käsien sidontaa ja välillä silmätkin sidottuna. Huh, mentiin vielä suihkuun sen jälkeen ja siellä lisää. Mies lähti työreissuun, tulee lauantaina takas, *odottaa* Lisää samanlaista! :D (meillä kun ei yleensä noin rakastella)
Miehenä ikävä kuulla noin pahoista orgasmivaikeuksista.
Kiinnostaisi tietää, että (jos elätte parisuhteessa) tietääkö kumppaninne asiasta vai feikkaatteko? Jos tietää, miten suhtautuu? Jos ei tiedä, miksi ei tiedä?
jos minä saan niin minäkin sekoan laskuista. Ja kyllä se on minulla miehestä kiinni... ei koosta tai mistään sellaisesta, innosta vaan ja vähän kestävyydestä. Ja sitten niitä kertoja, tietty ekakerralla viisikin orgasmia eri tavoin ja sarjoina, sitten vähän taukoa ja uudestaan, ja tauko ja uudestaan...
minä olen tyytyväinen jos saan edes yhden! ikinä en ole saanut kahta orgasmia peräkkäin, saatikka sitten useampaa :(
Ja niille jotka eivät ole koskaan saaneet orgasmia: tutkikaa itseänne!!! Olin itse 25-vuotias, kun sain elämäni ensimmäisen orgasmin. Nykyinen mieheni opetti minulle, miten sen saa. Aikaisemmat poikaystäväni olivat aika tumpeloita tässä asiassa, enkä ollut jostain käsittämättömästä syystä tarpeeksi innokas tutkimaan itseäni.
Nykyään saan itsekseni tosi nopeasti orgasmin ja yhtä nopeasti miehen kanssa :)
t. sarjaorgasmeja odotellessa...
Mun enkka on 11.