Oletko pannut tätä sekopäätä? YÖK
Kommentit (3)
Tällekkin kumppanille. Eikö kondomin käyttö ole kaikissa sukupuolisuhteissa välttämätöntä?!
Ensin painetaan paljaalla ilman ehkäisyä ja sitten jälkikäteen nuristaan, että saatiimpa tauti. Näille epeleille olisi mittava biologian perustunti paikallaan. Kun mies ja nainen naivat ilman ehkäisyä, tuloksena voipi olla sukupuolti tauti. Yllättävää?
Ensin painetaan paljaalla ja sitten selitetään jälkikäteen, että joo puhtaita ollaan. Salakavala mies, kun tuollaista valhetta laskettelee. Lapsiako naiset on, ilman mitään omaa vastuuta kannettavanaan.
Itse kuulun niihin naisiin, joka on lähes hysteerisesti pitänyt huolen ehkäisystä. Ei kai kukaan jätä ehkäisyvastuuta yksin miehen harteille ja sitten kitise seurauksista. Ensin testit ja sitten vasta paljaalla ja tulokset kirjallisena ja säännöllisesti.
En minä heidän kaikkien nimiä tiedä. Uutineko oli, että suojaamattomassa yhdynnässä on riskinsä?!