M: Madonna lippuja A-katsomoon hyville paikoille
Myynnissä useita lippuja katettuun A-katsomoon (Kategoria 1:n lippuja kaikki) Madonnan 12.8.2012 Olympiastadionin konserttiin:
A10 Rivi 7 Paikka 91
A10 Rivi 6 Paikka 76
A10 Rivi 5 Paikka 61
A10 Rivi 4 Paikka 46
A6 Rivi 23 Paikka 177
A3 Rivi 3 Paikka 46
A3 Rivi 1 Paikka 1
A3 Rivi 26 Paikka 414
Liput ovat Lippupalvelun Ticketfast-lippuja eli pdf-muodossa (sisältäen viivakoodit ja kaikki muut tarvittavat tiedot), mutta tätä ei tarvitse säikähtää,
olen lippujen alkuperäinen ostaja ja nimeni on lipuissa, mitään kopioita ei todellakaan ole näistä liikenteessä!
Voit katsoa paikkojen tarkkojen sijainnin suhteessa lavaan esim täältä:
http://www.lippupalvelu.fi/event/madonna-lippuja/OLY1208A?tm_link=tm_ho…
Esim. nuo A10-paikathan on ihan huippupaikkoja, muutkin hyviä paikkoa.
Kaikkien lippujen normaali hinta on 152,50e
Hp. vain 100e / kpl
Liput sijaitsevat Helsingin Lauttasaaressa, voin kyllä toimittaa lipun myös pdf-tiedostona sähköpostiliitteenä, tällöin se pitää tietysti itse tulostaa.
Yhteydenotot:
hkhedman (at) gmail.com
puh. 050 3415410
Kommentit (2)
Voit katsoa palautteeni muista kaupoista Huuto.net:stä:
http://www.huuto.net/fi/showfeedback.php3?fbuser=51768
Myyn ne halvemmalla, koska eivät ole vierekkäisiä paikkoja vaan hajapaikkoja.
Jos epäilyttää tästä huolimatta, niin olen itse tulossa myös paikan päälle ja tapaaminen voidaan sopia paikan päälle ja maksun lipusta voi suorittaa vasta kun sisäänpääsy on varmistunut, tällöin olisi tietysti kiva jos ostaja tosiaan tulee paikan päälle!
Miksi myyt liput noin halvalla? Varmasti saisit niistä täyden hinnan, ellei enemmänkin. Mistä tiedän, ettet tosiaanakaan kopioi niitä?