mitä mieltä SUVI TERÄSNISKAN hampaista?
on ilmeisesti joku iskelmä laulaja. uusimassa me naiset lehdessä on kannessa. onko teistä nuo sen hampaat ihan ok?
Kommentit (19)
Kivan oloinen ihminen ja nätti tyttö ja laulaa hyvin, kaikille ei voi sitä suode, suotta oot katkera.
Ja onhan nuo hampaat nyt hiemna lapsekkaat ja aika isot legot tuossa edessä, mutta ketäpä se haittaa?
Olen nähnyt muutaman kerran livenä ja on se pieni ja aika vaatimaton.
Muita vaihtoehtojahan av:lla ei tunneta.
Mä en ihan oikeasti keksi! Minusta kauniit ja suorat hampaat! Ei sillä, etteivätkö vinotkin voisi olla kauniit. Musta karseimmat hampaat on amerikkalaistyyliset hohtavanvalkoiset kuorikot.
Niissä Kuorosodan finaalikuvissa oli tosi kauniin näköinen leveine hymyineen.
Niin saadaan av-mammojen hampaatkin tänne. Ei ole tainnut vielä niitä olla ;D
vika sen hampaissa on? Pitääkö suomessakin lähteä siihen että kaikkien julkkisten pitää olla samannäköisiä tuunattuine naamoineen?
sisäsivulla siitä on oikein sellainen "leveä nauruirvistys" kuva.. huulet on ihan viivat ja hampaat epätasaiset ja kooltaan pikkulapsen hampaat.
haluaisin vain kuulla kommenttinne samanlaisista hampaista kuin hällä on. en osaa kommentoida iskelmää tms, kun en sellaista kuuntele
ap
Suvilla on hyvä ääni ja on hyvä laulaja. En oo kiinnittäny mitään huomiota hampaisiin. Toivon vaan, että Suville tehtäis parempia lauluja noiden iskelmäluritusten sijaan.
pitäsikö nuoren ihmisen ,jolla ihan terveet hampaat, pistää jotkut kuoret?
http://www.musakuvat.com/stock/displayimage.php?album=414&pos=7
sun viesti on täynnä kirjoitusvirheitä
jos nyt pysyttäisiin asiassa, eikä "kirjoitusvirheissä". voithan toki korjata ne, jos kiinnität huomiosi niihin asian sijaan..
Minusta nuo hampaat ovat omituisen pienet aikuisen naisen suuhun. Toisen etuhampaan alareuna on aivan eri kohdalla ja hampaiden pinta on uurteinen ja "ryppyinen". Tyttö näyttää muutenkin reippaasti ikäistään vanhemmalta, vaikea uskoa että on vain kaksikymppinen. Hampaiden fiksaus voisi nuorentaa?
Suvilla on hyvä ääni ja on hyvä laulaja. En oo kiinnittäny mitään huomiota hampaisiin. Toivon vaan, että Suville tehtäis parempia lauluja noiden iskelmäluritusten sijaan.
Hampaisiin en ole minäkään kiinnittänyt huomiota. Mieheni on käynyt Suvin kanssa riparin ja sanoi että Suvi tahtoi jo silloin yön taustalaulajaksi (mistä uransa aloitti) ja halusi jo silloin laulaa suomi-iskelmää yms.
http://img.youtube.com/vi/8wKZeXY6DWQ/0.jpg
ja
http://www.likaisetlegendat.com/assets/images/pkirja/porikuusa/kuusa5.j…
Hakekaapa googlella kuvia ja huomaatte, että melkein kaikissa kuvissa suu on kiinni (poseerauskuvissa). I wonder why????
enkä kyllä näe niissä mitään kummallista. Näkisttepä minun hampaat, jotka on olleet aina liian suuret minun suuhun, vaikka niistä on ennakoiden puolet poistettukin.
Vierailija kirjoitti:
pitäsikö nuoren ihmisen ,jolla ihan terveet hampaat, pistää jotkut kuoret?
Ehdottomasti kyllä jos on tuollaiset orava hampaat. Hän on sentään julkisuuden henkilö ja nainen, joka haluaa olla perinteisen kaunis.
mutta tätihän se tämäkin