Millainen takki olisi muodikas täksi talveksi?
Kommentit (9)
Kaksirivinapituksella ja olkapoleteilla tai sitten mahdollisimman yksinkertainen, ilman erityisiä detaljeja.
Kaksirivinapituksella ja olkapoleteilla tai sitten mahdollisimman yksinkertainen, ilman erityisiä detaljeja.
Nyt tiedän mitä katsella :) Ja kakkoselle, kiva kun olet löytänyt itsellesi edullisen takin, mä ajattelin kyllä itselle vähän toisentyyppistä. Mutta jos sulla on oikeasti noin tiukkaa, niin kirppareilta varmaan löytyy hyviä takkeja sun hintatasolle :)
nätti?
<a href="http://www.pbo-group.com/collections/women/aw2010-page-37.html" alt="http://www.pbo-group.com/collections/women/aw2010-page-37.html">http://www.pbo-group.com/collections/women/aw2010-page-37.html</a>
mutta toi menee vähän överiksi mun kohdalla :)
tykkään noistakin kyllä. Eivät vaan näytä kovin lämpimiltä, mut kaupungille kivat.
5
siinä on oranssia, violettia, vihreää punaista tosi hieno, mutta hinta vähän liian kallis varmaan sulle. Nimittäin 12 €.