BB-inhokki ja suosikki tähän ketjuun.
mun inhokki Kätlin (ihme narsisti)
suosikki Dana (nätti ja lahjakas)
Kommentit (34)
Ärsyttäviä tyrkkyjä kaikki, mutta turhimmat liitäjät Dana, Ragnar ja Sampo.
Esa A, Tuija ja Terttu väärässä paikassa.
Ärsyttäviä tyrkkyjä kaikki, mutta turhimmat liitäjät Dana, Ragnar ja Sampo. Esa A, Tuija ja Terttu väärässä paikassa.
paras on se Esa A. se on älykkö, ne muut ovat turhia teinipissiksiä.
Vähiten ehkä ärsyttää Mensa, käy sääliksi. Eilen huomasitteko miten pettyneitä Mensa ja Terttu oli kun eivät päässeet kotiin?
Isoin inhokki tänä vuonna Dana. Kateellisuuttani en voi sietää tommosia mimmejä, jotka on koko ajan kuin näyteikkunalla. Ne on niin tottuneita siihen että muut pitää niitä ihanina, että ne rakastaa omaa ääntään ja odottaa suosionsosoituksia kaikista turhista ja tylsistä jutuistaan. Siihen ne on tottunu.
suosikki Minna ja Esat, inhokki Tuija tai Raksu.
alapääselvityksiä ja Lotan kitinää en jaksa enää yhtään. Suosikkia ei vielä ole, mutta tykkään kyllä Mensasta ja Minnasta.
suosikit Esa A ja Nino:=)
Tosin Esa J:n voisin mutustella iltapalaksi....
Se on inhokki.
Mensa-Esa on suosikki.
Kesken kasvuisia lapsosia suurin osa.
Nino ärsyttää narinallaan ja huomion hakuisuudellaan. Kissa- hiirileikki Sampon kanssa on naurettavaa. Sampo kuuluu siis myös inhokkeihin.
Suosikkia ei juurikaan ole :)
Terttu halunnut kotiin! Se itkeskeli koko loppupäivän kun kuuli että kaikkien pitää pakata, eikä missään nimessä halunnut lähteä. Aso on kyllä ollut siinä rajalla koko ajan. Jos joutuu slummilaisiin, nin ei kestä varmaan kauaa.
Eilen huomasitteko miten pettyneitä Mensa ja Terttu oli kun eivät päässeet kotiin?
Aso on kyllä ollut siinä rajalla koko ajan. Jos joutuu slummilaisiin, nin ei kestä varmaan kauaa.
kunhan se viettää slummissa muutaman viikon. Ne sen kulmakarvat näes... :D
vetää roolia mutta pian se karisee.
Mun suosikki Dana ja inhokki Minna.
Mutta jos joku pitää valita suosikiksi niin Tuija. On aika hupaisa ja mielenkiintoinen tapaus. Myös se Nino(?) on mielenkiintoinen, koska vaikuttaa ihan luupäältä :D
Inhokki on Terttu, mutta voisihan tuota vielä hetken talossa pitää ärsyttämässä:)
Suosikkeja: Minna, Sami, Esa J, Kätlin. Tässä järjestyksessä.
Inhokkeja: Jelena, Lotta, Aso. Tässä järjestyksessä.
Suosikki vaiks Kätlin, on niin kaunis et jaksaisin katella aamusta iltaan ;)
Inhokki Terttu. En silti halua sitä ulos talosta, tuohan tuo oman viihdearvonsa.