Suositelkaa nettikauppoja
Joista saa kivoja tyttöjen vaatteita (tytöt 2 v ja vauva). Hintaluokka mielellään about H&M-luokkaa, ei ainakaan kovin paljon kalliimpaa. Saa siis olla ulkomaisiakin.
Kommentit (14)
sieltäkin löytyy kyllä ihan hyviä lasten vaatteita kun vaan jaksaa selata.
Ei huolinut mun puhelinnumeroa missään muodossa.
Ei huolinut mun puhelinnumeroa missään muodossa.
Itse juuri sain paketin Next:ltä. Ja postikulut halvemmat kuin kotimaassa, 5 euroa. Vaatteet oli hintaansa nähden hyvälaatuisia. Suosittelen. Niin ja toimitus oli nopea.
siellä ainakin ihan kivoja tytön vaatteita.
Ale -22% huomiseen asti eikä tarvi maksaa postikuluja
ja ei huolinut puh.numeroa missään muodossa... Kiva olisi tietää miten onnistuu?
+358 sit eka nolla pois ja loppunumero.
Siellä on ainakin alessa ihan kohtuuhintaista kamaa.
+358 sit eka nolla pois ja loppunumero.
Löytyykö sieltä kokotaulukoita - ts. onko minkälaiset koot? Meidän 10kk tyttö käyttää esim. Monsoonin vaatteista (ja useista muista ulkomaisista) kokoa 12-18months vaikka suomalaisista vasta 74cm (on siis 75cm pitkä ja painaa 9200g).
todella pitää tilata tuosta edellisen laittamasta
www.nextdirectory.eu -osoitteesta eikä siitä U.K. osoitteesta. Tuosta kansainvälisestä saitista tilatut tuotteet on kalliimpia kuin U.K. sivulta ja valikoima suppeampi, mutta siitä U.K. osoitteesta eivät toimita saarivaltionsa ulkopuolelle. Silti kohtuu edullisia vaatteita ja munkin mielestä laadukkaita. Kannattaa muuten kattoa ne poikien vaatteet myös, jos aikoo tilata tytölle eikä niin vällää niistä vaaleanpunaisista hörhellyksistä. Poikien puolelta löytyy aika kivasti myös sellasta reippaampaa väriä, jotka sopii tytöille. Erityisesti ne 3-packit bodyista on ollu mun suosikkeja. Siis sellaisa vauvabodyjä, joissa on päälle käännettävät tumput hihansuissa (englanniksi "mitts").
että se puhelinnumero ihan 040 tai 050-alkuisena riittää. Ei mitään maakoodeja.
miten saan puhelinnumeroni syötettyä sinne että voin rekisteröityä??
Itse juuri sain paketin Next:ltä. Ja postikulut halvemmat kuin kotimaassa, 5 euroa. Vaatteet oli hintaansa nähden hyvälaatuisia. Suosittelen. Niin ja toimitus oli nopea.
[/quote]
Löytyiskö mitään muita?