Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.
Elämä on kirjoitti: Vierailija kirjoitti: Vierailija kirjoitti: Usva Emelia Usva Emelina Usva Ellida Usva Emerentia Usva Annina E-me-li-a, E-me-li-na ja E-me-ren-ti-a eivät ole kolmitavuisia. Ei olleet, mutta minä kirjoitin nimiehdotukset joista itse pidin. Kirjoita sinä ne kol-mi-ta-vui-set jos se on sinulle niin tär-ke-ää.
Elämä on kirjoitti:
Vierailija kirjoitti: Vierailija kirjoitti: Usva Emelia Usva Emelina Usva Ellida Usva Emerentia Usva Annina E-me-li-a, E-me-li-na ja E-me-ren-ti-a eivät ole kolmitavuisia.
Vierailija kirjoitti:
Vierailija kirjoitti: Usva Emelia Usva Emelina Usva Ellida Usva Emerentia Usva Annina
Usva Emelia
Usva Emelina
Usva Ellida
Usva Emerentia
Usva Annina
E-me-li-a, E-me-li-na ja E-me-ren-ti-a eivät ole kolmitavuisia.
Ei olleet, mutta minä kirjoitin nimiehdotukset joista itse pidin. Kirjoita sinä ne kol-mi-ta-vui-set jos se on sinulle niin tär-ke-ää.
Kukaan ei varmaan kysynyt nimiä joista sinä pidät. Aloituksessa kysyttiin kolmitavuisia ja vanhahtavia. Minä ehdotin jo omani: Hen-riik-ka.
Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: kahdeksan seitsemän seitsemän
Kukaan ei varmaan kysynyt nimiä joista sinä pidät. Aloituksessa kysyttiin kolmitavuisia ja vanhahtavia. Minä ehdotin jo omani: Hen-riik-ka.