![]() Keskiviikko 23.5.2012 - Lyydia, Lyyli
|
REKISTERÖIDY |
Keskustelut
Näille alueille voit kirjoittaa rekisteröitymättä
» Aihe vapaa
Näytä viestit peräkkäin | Näytä viestipuu
Viesti
Rahat loppu. Lainaa??
Minulla on sellainen ongelma että rahat päässyt loppumaan todella yllättäen... Rahaa on 2 euroa tilillä ja pitäisi saada ruokaa minulle ja tytölleni.Onko kukaan täällä ottanut nettilainaa? http://www.nettilaina.tk En tarkoita pikavippejä vaan rehellistä nettilainaa? Ystäväni suosittelivat
Kiitoksia asiallisista viesteistä jo etukäteen!
Vastaukset
Hei,
tänään on torstai. Ruokaan saat apua varmasti seurakuntasi diakoniatyöstä, googlaapas evl.fi ja sieltä paikkakuntasi nimellä yh.tiedot. ja sieltä diakoniatyö.Ehdit käymään siellä laskujesi jne kanssa ja uskoisin sun saavan ainakin ostokortin! Lpsilisäpäivä on pain viikon päivästä, saatat saada apua sinne asti ! Eikä diakoniatyön apuja tarvitse maksella pois. Tosin sieltä saa apua 1-2 krt vuodessa.
EN siis suosittele pikavippejä jne ! Se on kuin leikkaisi matosta pätkän ja ompelisi tosieen päähän! Eli minkä taakse jätät, sen edestäsi löydät!
Kokemusta on, korkekorollisista pikalainoista :(
Mainosviesti,,,
höpöä hommaa
miten ne rahat voi noin vaan loppua, onko joku syy?Itse olen odottanut vakuutuksen korvauksia yli 2kk ja ei ole tullut edes mieleen ottaa lainaa. Sinnitelty ja jotenkin pärjätty.
Uutta vauva.fi:ssä
Uusimmat keskustelut
- > Mitä alkuraskauden merkkejä sinulla oli ennen kuin tiesit?
- > Onko yksikään samaa mieltä mieheni kanssa?
- > Millainen äiti antaa 15-vuotiaalle tytölle tulla poikakaverin
- > Mua todella huvittaa nuo lapsettomat ystäväni nykyään
- > Monenko fb-kaverinne kanssa olette harrastaneet seksiä?
- > Keksikaa mulle virikkeita
- > Ääntelevätkö naiset seksin aikana myös oikeasti?
Uusimmat blogikirjoitukset
- > Mitä kysyä bloggaajalta?
- > Pyöränistuin vapauttaa
- > Unihäiriöitä
- > Imetyskeskustelu,
- > 24. Viikko
- > Sivusta sanoen: Miksi vegaaniruokavalio?
- > Saako lasta tukistaa?
© Sanoma Magazines Finland Oy - käyttöehdot

Los Angeles
4 m/s




