Tapahtumat

Kun kirjaudut sisään näet tässä ilmoitukset sinua kiinnostavista asioista.

Kirjaudu sisään

Mieheni sai tietää anuskarvoistani!

Vierailija
25.05.2013 |

Tilanne meni näin: taaperomme kävi kakilla, eikä kertonut, eikä pyyhkinyt. Kun katsoimme, hänen peppunsa ja pöksynsä olivat kuitenkin puhtaat. Sanoinpa sitten ihmettelevälle miehelleni, että eihän sitä aina pyyhittävää olekaan. Hänen mielestään on, AINA. Mutta toisaalta hänen mielestään se johtuu siitä, että hänellä on karvainen perse. Menin sitten sanomaan, että onhan mullakin, mutta ei silti ole aina pyyhittävää... (Pyyhin toki silti aina, koska ei voi tietää, milloin on ja milloin ei, ennen kuin kokeilee)

Hän kysyi: "Ai on vai?!"

Olemme olleet yhdessä 8 vuotta, eikä hän tiennyt. Ja nyt menin sitten paljastamaan. Selitin toki hädissäni, että se on normaalia naisillakin. En ole mikään innokas karvainajelija, että rehottanut on ties kuinka monta kertaa petipuuhissakin.

Hän väitti, ettei se haittaa.
Silti tänä aamuna suihkuun mennessäni oli partavaahto ja partahöylä aseteltu aika vihjailevasti esille. :(

Kommentit (2)

Vierailija
1/2 |
25.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

haahahaaa!! :D Käy ammattilaisella poistattamassa, muuten kasvaa vielä enemmän jos höylällä vedät...ja kyllä on normaalia, että naisillakin on perskarvat, ei toki niin rajut kuin miehillä, mutta mulla ainakin on haituvaa ja vähän paksumpaakin karvaa, miehelle en erikseen siitä kerro, tietää tai ei.. eiköhän..

Vierailija
2/2 |
25.05.2013 |
Näytä aiemmat lainaukset

Porvoolainen perhe.

Sisältö jatkuu mainoksen alla
Sisältö jatkuu mainoksen alla

Kirjoita seuraavat numerot peräkkäin: yhdeksän seitsemän yhdeksän